Kierownicy Nadzorów Wodnych RZGW Szczecin powołani

08.11.2018

We wtorek w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie powołano kierowników Nadzorów Wodnych. W uroczystości wzięli udział dyrektorzy Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz dyrektorzy Zarządów Zlewni w Szczecinie oraz Stargardzie.

 

        - Bardzo dziękuję Państwu za bieżące zaangażowanie w pracę na rzecz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Gratuluję nominacji i powołania, życzę wszystkiego dobrego podczas pełnienia funkcji kierowniczej. Jest to pewnego rodzaju misja, stanowisko zaufania publicznego. Społeczeństwo w regionach na nas liczy i wie, że może nam zaufać jeżeli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpowodziowe – mówi Tomasz Pietras, Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. – Przed nami intensywne miesiące pracy, sezon zimowy, a następnie wiosna. Planujemy także szerokie inwestycje oraz wzmacnianie personalne Zarządów Zlewni i Nadzorów Wodnych, wszystko po to by jak najlepiej spełniać oczekiwania mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego – dodał dyrektor Pietras.

    Po wręczeniu nominacji odbyło się krótkie spotkanie robocze podczas którego dyskutowano między innymi o planowanych nowych siedzibach Nadzorów Wodnych czy Zarządu Zlewni. Powołani kierownicy:

NW Gryfino Pani Izabela Kozłowska-Gidyńska

NW Myślibórz Andrzej Wacławiak

NW Stargard Waldemar Paszkowski

NW Goleniów Bogusław Dwornik

NW Choszczno Maciej Klemm

NW Koszalin Krzysztof Nawrocki

NW Kołobrzeg Paweł Wilewski

NW Białogard Tomasz Zieliński

NW Gryfice Maciej Porzycki

NW Nowogard Krzysztof Molka

NW Świdwin Arkadiusz Kiełbasa

NW Kamień Pomorski Michał Fijałkowski

Pliki:

  • 5 typ: Plik, waga: 4,2 MB
  • 4 typ: Plik, waga: 4,44 MB
  • 3 typ: Plik, waga: 4,56 MB
  • 2 typ: Plik, waga: 5,86 MB
  • 1 typ: Plik, waga: 6,4 MB